مدیر روابط عمومی شهرداری از تشکیل کمیسیون فرهنگی شهرداری خبر داد

    مدیر روابط عمومی شهرداری از تشکیل کمیسیون فرهنگی شهرداری خبر داد   

محمد دین دشتی

            

محمد دین دشتی (مدیر روابط عمومی شهرداری) گفت:در راستای ساماندهی فعالیت های فرهنگی ،هنری شهرداری در سال جاری اولین جلسه کمیسیون فرهنگی در مورخ 27 اردیبهشت ماه برگزار شد.
دشتی در ادامه افزود در این جلسه پیرامون فعالیت های فرهنگی ، هنری بحث و تبادل نظر شد.
برگزاری جشنواره شهر و شهروند ،برگزاری نشست های چهره به چهره اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار،گسترش فعالیت های رسانه ای از جمله فعال نمودن وب سایت و وبلاگ روابط عمومی ،انتشار نشریه شهربند در هفته های آینده و نیز برگزاری کارگاه های آموزش شهروندی در این جلسه مصوب شد.
دشتی افزود:فعالیت های فرهنگی و هنری شهرداری ایرانشهر چشم گیر و قابل توجه است و این نشانه ی اهمیت مدیران شهرداری به مسائل فرهنگی است و اعتقاد دارند کار فرهنگی زیربنای مدیریت شهری می باشد و باید در این زمینه از هیچ کوششی دریغ ننمائیم.
در پایان دشتی افزود: از کلیه نخبگان ، هنرمندان و صاحبنظران دعوت بعمل می آوریم در این راستا ما را یاری کنند و چنانچه طرح و ، پیشنهاد و پروژه ای دارند به دبیرخانه کمیسیون در محل شهرداری واحد روابط عمومی ارائه نمایند.
/ 2 نظر / 35 بازدید
محمد قادری

حیف است تو سایت قشنگ شما این احمق سود جو فرصت طلب و پاچه خوار شهردار ی باشد محض رضای خدا اجازه ندین همچین آدمهای که لباس فرهنگ رو می پوشن فقط برای مقاصد پلید خودشون این اگه حذف کنین ممنون می شیم -